اخبار رویداد

اعلام آمادگی سفرای کشورها برای حضور در رویداد

بر اساس دعوت بعمل آمده از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سفرای کشورها آمادگی خود را برای حضور در رویداد همتایابی در اقتصاد دریا محور ایران اعلام نموده اند.

در رویداد همتایابی بخش ویژه ای به عنوان پاویون بین الملل پیش بینی گردیده است که در آن سفیران کشورها و هیئت همراه مستقر خواهند شد. بر این اساس از کشورهای هدف شامل اعضای بریکس، سازمان همکاری های شانگهای و کشورهای حوزه خلیج فارس توسط وزارت امور خارجه دعوت بعمل آمده است. تاکنون سفرای کشورهای مختلف از جمله برزیل، کوبا، قرقیزستان، تاجیکستان و پاکستان آمادگی خود را برای حضور در رویداد اعلام نموده اند. کشورهای دیگری نظیر روسیه، چین، هند، عمان، عراق و امارات متحده عربی، اندونزی و چندین کشور دیگر نیز درحالی هماهنگی می باشد.

با توجه به استقبال کم نظیر کشورها برای حضور در رویداد، پیش بینی می شود بخش بین الملل رویداد نقشی بسیار برجسته و اثربخش در توسعه همکاری های تجاری در سطح بین الملل ایفا نماید. در این میان شرکت کنندگان در رویداد می توانند با هماهنگی دبیرخانه جلسات مذاکره با نمایندگان کشورهای مختلف را حول محورهای درخواستی خود برگزار نمایند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *